Yarattığın dünyadan ibaretsin, ne bir eksik ne bir fazla.

25 Mayıs 2011 Çarşamba

'Nereye Bakıyor Bu Adamlar' filmi yeniden çekiliyor

1976 yılında Osman Seden'in yönetmenliğini yaptığı, Metin Akpınar, Zeki Alasya, Erol Günaydın, Kenan Pars ve daha birçok usta oyuncunun rol aldığı harika bir komedi filmi idi.


Emeği geçenlerden aramızda olanların ellerine, yüreklerine sağlık, başka bir yolculuğa çıkanların da mekanı cennet olsun.


Günümüz gençlerine şiddetle tavsiye ederim seyretmelerini; komedi diye seyrettikleri Recep İvedik filmleriyle karşılaştırmaları iyi olabilir.


Neyse... Yeniden çekilen 'Nereye Bakıyor Bu Adamlar?' filminin afişini görmek için tıklayın  :-))

Yeniden çekilen 'Nereye Bakıyor Bu Adamlar' filminin konusu, BTK tarafından 'mütedeyyin insanların istekleri' göz önüne alınarak internete sansür uygulaması başladığına, hiç bir şekilde gıkı çıkmayan üniversiteler Abdullah Gül'ün deyimiyle 'artık kendini bulduğuna' ve daha birçok şeye göre değişecek ister istemez.


YÖK Başkanı heykeli 'müstehcen' buldu
24/05/2011


Gaziantep'te ebru, heykel, fotoğraf ve karma sergiyi gezerken göğsü açık bir kadın heykelini dikkatli bir şekilde inceleyen Prof.Dr. Özcan, heykeli müstehcen bulduğunu söyledi. (Radikal)Orjinali kadar komik bulmayanlar, bunu 12 Haziran'daki seçimlerde göstermekte serbestler, onu da hatırlatayım.


Bu arada Sözcü Gazetesi haberi ''YÖK artık!'' başlığı ile veriyor  :-)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder