Yarattığın dünyadan ibaretsin, ne bir eksik ne bir fazla.

15 Aralık 2013 Pazar

Herkes bi gün 15 dakkalığına Ergenekoncu olacak :))

"Bunca yıldır yargılanan ve cezaevlerinde ömür tüketen insanların haklarında düzenlenmiş 'sahte' belgeler yüzünden bu cefayı çekiyor olmalarına müsamaha edilemez. Önce belgelerin gerçek mi sahte mi olduğu yeniden gözden geçirilmeli ve sahte oldukları anlaşılırsa, böyle bir densizliğe cüret edenlerin kulaklarına yapışılmalıdır!" 

Ne düşündüğünü biliyorum. Sanıyorsun ki bunlar davanın ilk günlerinden beridir veya CD'lerin, belgelerin sahteliği kanıtlandığından beridir bu fikri savunanlardan, yazanlardan birine ait. Hayır. Hatırlarsan o günlerde ve şu cemaat- civanım delikanlı savaşından hemen öncesine kadar bunları böyle dile getirenleri 'ERGENEKONCU', hatta punduna getirip on yıllardır tü kaka ilan edilen(!) 'KEMALİST' olarak fişleyip teşhir ediyorlardı, hatta savcıları göreve davet ediyorlardı - ben kibarcasını yazdım, derecelendirmeyi sana bırakıyorum.

Bunlar, hiç tahmin etmediğin, adını duyunca dumur olacağın, şok şok şok flaş flaş flaş diyeceğin birisine ait. 

Ve, yazımın başlığına hak vereceksin ;-)))

"Yanlış konuları bırakalım, vahim iddiaları tartışalım" başlıklı Fehmi Koru imzalı yazıdan bir bölüm okudunuz sevgili izleyenler.

Bu satırlarla cemaati ve bavulcu Baransu'yu hedef tahtasına oturtan Fehmi Koru'nun kendisini silahlı terör örgütü, darbeci, hükümeti yıkma eylemleri içinde olan vs. vs. vs. 'ERGENEKON'un bir üyesi olarak teşhir etmeyi bu kadar umursamazca yapmasının nedeni ne olabilir, bi düşün bakalım.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder